Wczytuję dane...
Nasze publikacje - vademecum inwestora.
VADEMECUM INWESTORA.
 
Z przyjemnością przedstawiamy swój dorobek piśmienniczy, który zawiera artykuły poświęcone tematyce materiałów budowlanych, budownictwa ogólnego, projektowania architektonicznego, budowlanego procesu inwestycyjnego oraz szeroko pojętej branży nieruchomości. Pierwsze teksty były opublikowane w 2005 roku, jednak zbiór zawiera również teksty najnowsze, publikowane w ostatnich miesiącach. Tworząc artykuły, zawsze staramy się przekazać informację w sposób czytelny, klarowny i uporządkowany. Oprócz (najważniejszej) wartościowej treści merytorycznej, bardzo ważna jest dla nas forma artykułu. Bowiem każdy czytelnik, niezależnie od wieku, wykształcenia i doświadczenia, ma prawo do przyswajania wiedzy w sposób łatwy i przyjemny. Artykuły podzielono tematycznie ze względu na ich zawartość merytoryczną. Mam nadzieję, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Życzymy miłej lektury.
 
SPIS PUBLIKOWANYCH DOTYCHCZAS ARTYKUŁÓW
 

BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE

MATERIAŁY BUDOWLANE

 

WYKONAWSTWO

WNĘTRZA

 

 

OTOCZENIE DOMU

INSTALACJE

 

 

PROCES INWESTYCYJNY I PRZEPISY BUDOWLANE

NIERUCHOMOŚCI

 

 
Przedstawione powyżej artykuły były publikowane w następujących czasopismach:
 
KRAKOWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI
KREATOR - PROJEKTY
WNĘTRZE I OGRÓD

Krakowski Rynek Nieruchomości” jest największym i najbardziej znaczącym czasopismem poświęconym szeroko rozumianej branży nieruchomości w Małopolsce, ukazującym się nieprzerwanie od 1994 roku. Dwutygodnik jest dystrybuowany na obszarze województwa małopolskiego oraz w dużych miastach na terenie całej Polski. Dwutygodnik zawiera prezentacje ofert z rynku pierwotnego, oferty biur nieruchomości i ogłoszenia osób prywatnych, a także wiadomości i artykuły branżowe, przepisy i porady prawne.

Dwumiesięcznik „KREATOR-PROJEKTY” to czasopismo o zasięgu ogólnopolskim zawierający ciekawe artykuły z zakresu budownictwa jednorodzinnego, prezentacje najnowszych technologii budowlanych oraz wiele, przystępnie podanych przez fachowców i specjalistów porad, pomocnych w trakcie budowy domu. W każdym wydaniu prezentowana jest również nowa, tematycznie dobrana oferta gotowych projektów domów jednorodzinnych. Staranna selekcja i dobór najbardziej funkcjonalnych koncepcji w danej, wąskiej grupie tematycznej, pozwala na znalezienie idealnego projektu bez potrzeby przeglądania setek katalogów.

"Dobry Dom Wnętrze i Ogród" to kwartalnik przeznaczony dla osób, które dbają o przytulność i estetykę swojego otoczenia. Pismo zawiera artykuły w wyczerpujący sposób przedstawiające problematykę wyposażenia wnętrz oraz utrzymania ogrodów.

Wydawca: KRN media Sp. z o.o.
Wydawca: KRN media Sp. z o.o.
Wydawca: Dobry Dom

„DOM ENERGOOSZCZĘDNY BEZ TAJEMNIC” to wydanie specjalne „DOMU DLA POCZĄTKUJĄCYCH”. Tematyka magazynu obejmuje najważniejsze zagadnienia związane z budową domu o niskim zapotrzebowaniu na energię, w którym propagowana jest wiedza i produkty stworzone z myślą o budowie energooszczędnych domów jednorodzinnych. Jest to poradnik, w którym czytelnicy znajdą wszystkie informacje związane projektem, budową i wykończeniem domu o wysokich parametrach energooszczędności.

Wydawca: Publikator Sp. z o.o.

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone!!!

 

Przedstawione powyżej artykuły są chronione prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane, przetwarzane ani publikowane bez wiedzy i zgody autora. Nieuprawnione wykorzystanie tekstu artykułu lub jego części może być karane.


W przypadku chęci wykorzystania któregoś z powyżej przedstawionych artykułów w mediach prasowych lub elektronicznych, propozycji zlecenia napisania nowego artykułu, raportu, felietonu itp., poświęconego tematyce ogólnie pojętego budownictwa, inwestycji budowlanych lub rynku nieruchomości, zainteresowani proszeni są o kontakt z nasza firmą.

 

 

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY