Projektowanie przedszkoli - projekty przedszkoli typowe i indywidualne. Projekty placów zabaw. Projekty szkół.
Wczytuję dane...

Projekty przedszkoli

Nowa strona 1

PROJEKTOWANIE PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ.

 

Projekty przedszkoli i szkół.

 

Zapotrzebowanie na przedszkola wciąż jest bardzo duże, już nie tylko gminy, ale osoby prywatne decydują się na budowę lub założenie własnej placówki. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zaadaptować jakiś lokal na nowe przedszkole, czy też wybudować je od nowa, pomożemy Państwu przejść przez gąszcz zawiłych i skomplikowanych procedur urzędowych. Dostarczony przez nas projekt będzie uwzględniał wszystkie wymagania Inwestora, oczywiście przy zachowaniu obowiązujących przepisów budowlanych. Przeprowadzamy pełne procedury zatwierdzające projekt budowlany przedszkola również w zakresie przepisów P.POŻ. oraz SANEPID. Zakres projektu przedszkola może obejmować nie tylko sam projekt budynku, ale szczegółowy projekt wykonawczy zagospodarowania terenu z placem zabaw i doborem odpowiednich i bezpiecznych sprzętów do zabawy oraz szczegółowy projekt wnętrza.

 

Oferujemy również bezpłatną pomoc w wyborze odpowiedniej działki pod budowę przedszkola lub odpowiedniego lokalu pod adaptację. Wystarczy, że prześlecie Państwo nam bardziej szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji, a my sprawdzimy, czy nadaje się ona na zaprojektowanie przedszkola.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy planują założenie placówki przedszkolnej dla dzieci, oferujemy bowiem Państwu bardzo duże doświadczenie i profesjonalne, szczegółowe podejście do tego typu obiektów. Posiadamy również wiele gotowych i sprawdzonych rozwiązań projektowych w tym zakresie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY