Wczytuję dane...
USŁUGI PROJEKTOWE

Usługi projektowe, architekt - Kraków


Projektowanie budynków pasywnych i wysoce energooszczędnych.

Wiele się mówi o tendencji rozwoju budownictwa w kierunku coraz to bardziej energooszczędnych technologii i rozwiązań architektonicznych zwiększających efektywność wykorzystania naturalnych źródeł energii. Przykładem mogą tu być DOMY PASYWNE, o których bardzo dużo się mówi, nie zawsze w sposób rzetelny, uporządkowany i zrozumiały dla przeciętnego inwestora. Jeżeli zależy Państwu na domu pasywnym lub wysoce energooszczędnym, zachęcamy do kontaktu z nami. Zaprojektujemy od samego początku dom, który będzie spełniał wszystkie parametry pasywności lub zaadaptujemy istniejący projekt gotowy do standardu pasywnego.

Przeczytaj więcej ...


 Adaptacje projektów typowych.

Adaptacja projektu typowego (architektoniczno - budowlanego) polega na wprowadzeniu zmian do projektu typowego do potrzeb i wymagań Inwestora oraz do wymogów urzędowych. Adaptacja obejmuje dodatkowo realizację projektu zagospodarowania działki, czyli usytuowania budynku oraz sposobu wjazdu. Każdy z oferowanych przez nas projektów typowych może być zmieniony według Państwa życzeń.

Przeczytaj więcej ...


Projekty indywidualne budynków.

Wybierzemy lub zaprojektujemy Państwu dom marzeń. Naszym podstawowym celem jest realizacja lub dostarczenie projektu budowlanego spełniającego wszystkie wymagania Inwestora, przy zachowaniu najważniejszych zasad funkcjonalności, ograniczeń warunków zabudowy, wygody mieszkania i wysokich parametrów energooszczędności. Realizując projekt indywidualny będziecie Państwo całe życie zachwyceni niepowtarzalnością swojego wymarzonego domu.

Przeczytaj więcej ...


Inwentaryzacje architektoniczno - budowlane.

Nasza firma  wykonuje usługi profesjonalnej inwentaryzacji architektoniczno - budowlanej w zakresie architektury, konstrukcji i instalacji różnego rodzaju budynków i budowli. Oferowane przez nas usługi mają na celu odtworzenie, zaktualizowanie i/lub opracowanie aktualnych planów i rysunków stanu istniejącego na podstawie pomiarów wykonywanych w rzeczywistości. Pomiary wykonujemy na miejscu inwestycji, w obrębie każdego pomieszczenia w budynku oraz w miarę potrzeby również na elewacjach budynku. Niezależnie od układu funkcjonalnego każdej z kondygnacji, pomiarów dokonujemy w każdym pomieszczeniu odrębnie, żeby nie pominąć żadnego istotnego szczegółu architektonicznego, którym mogą się od siebie różnić poszczególne kondygnacje i elewacje.

Przeczytaj więcej ...


Koncepcje kosztorysowe.

Koncepcja kosztorysowa jest połączeniem koncepcji architektonicznej od razu z przedmiarami robót budowlanych, na podstawie których można bardzo dokładnie określić bardzo przybliżony i prawdopodobny ostateczny koszt budowy, nawet jeszcze przez inwestycją w drogi, skomplikowany i czasochłonny projekt budowlany. Jest to propozycja dla inwestorów, którzy nie chcą niepotrzebnie ryzykować pieniędzy. Nie muszą oni zlecać całego projektu budowlanego, żeby poznać ostateczną wartość, wielkość i parametry inwestycji. Mogą poznać koszty budowy bardzo zbliżone do rzeczywistych, jeszcze przed realizacją projektu budowlanego. Z pewnością będzie to przydatne przy większych lub specjalistycznych obiektach budowlanych.

Przeczytaj więcej ...

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY