Wczytuję dane...
OBSŁUGA FORMALNA INWESTYCJI BUDOWLANEJ

Obsługa inwestycji budowlanych.

 

Nasza firma oferuje Inwestorom kompleksowe usługi w zakresie obsługi wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i deweloperskich. Pomagamy w przeprowadzeniu kompletnego procesu budowlanego, począwszy od analizy działki i terenu inwestycyjnego, skończywszy na oddaniu budynku do użytkowania. Usługi te dotyczą zarówno zabudowy mieszkalnej, jak również zabudowy usługowej i przemysłowej.

Posiadamy ponad 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju projektów budowlanych i zawsze każdą inwestycję traktujemy bardzo indywidualnie, w zależności od jej rodzaju, otoczenia i stopnia skomplikowania.

  


Załatwianie formalności urzędowych dot. pozwolenia na budowę i procesu budowlanego.

Uzyskiwanie pozwolenia na budowę to nierzadko dla Inwestorów droga przez mękę. Stosy papierów, dokumentów, uzgodnień, decyzji, projektów, które trzeba złożyć do gminy w celu uzyskania dokumentu uprawniającego do rozpoczęcia prac budowlanych. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę i przygotowaniu wszystkich formalności w celu rozpoczęcia prac budowlanych. Dotyczy wyłącznie województwa małopolskiego.

Przeczytaj więcej ...


Kosztorysowanie robót budowlanych i kontrola kosztów budowy.

Kosztorys to nieodłączny element każdej inwestycji budowlanej. Niezależnie, czy jest to budowa domu jednorodzinnego, czy jakaś większa inwestycja, kontrolę przebiegu budowy pod względem finansowym należy prowadzić już na etapie projektu. Oferujemy doradztwo i usługi w zakresie kosztorysowania wszelkich prac budowlanych. Tworząc kosztorys, dbamy o bezpieczeństwo finansowe inwestora, nawet na etapie wyboru projektu lub jego realizacji. Z naszym kosztorysem, bez obaw zrealizujecie Państwo nawet najbardziej skomplikowany projekt budowlany.

Przeczytaj więcej ...


Inwentaryzacje fotograficzne budynków i budowli.

Wykonujemy w pełnym zakresie inwentaryzacje fotograficzne budynków, budowli i terenów inwestycyjnych, które mogą być niezbędne w procesie budowlanym. Dotyczy to zwłaszcza inwestycji odtworzeniowych, inwestycji wyburzeniowych, przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, czy inwestycji wymagających dużych wykopów i ryzykownych pod względem bezpośrednio sąsiadującej zabudowy. Wykonywana przez nas inwentaryzacja fotograficzna może stanowić integralną część dokumentacji budowy, która może być wykorzystana do różnych celów: prawnych, archiwalnych, konserwatorskich, kontrolnych stanu robót, ekspertyzy sądowej, potrzeb rzeczoznawców, udokumentowania stanu faktycznego przed sprzedażą lub wynajmem lokalu i budynku, udokumentowania stanu obecnego przed rozpoczęciem inwestycji własnej lub sąsiedniej.  

Przeczytaj więcej ...


Consulting energetyczny.

W dobie rozwoju technologii i technik energooszczędnych oszczędzających środowisko, oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie doradztwa projektowo – budowlanego w zakresie obniżania kosztów zużycia energii budynków projektowanych, jak również modernizacji budynków istniejących. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do inwestorów, którym zależy na jak największym obniżeniu kosztów docelowej eksploatacji budynku. Przeanalizujemy każdy budynek pod względem zapotrzebowania na ciepło, określimy możliwe do zastosowania technologie i modernizacje w zakresie samej konstrukcji, jak również instalacji, określimy koszt termomodernizacji, a na końcu zajmiemy nadzorem nad wdrożeniem wszelkich założeń w inwestycji. W ramach pełnego doradztwa energetycznego wystawiamy dokumenty potwierdzające postawione założenia i zastany energetyczny stan projektu / budynku / inwestycji.  

Przeczytaj więcej ...

  

Klienci, którzy nam zaufali to m.in.:

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY